| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Free Spare Parts , Video Support , Online Support |
| Warranty: | 2 years warranty |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
This machine is made of food-grade stainless steel. It is suitable for slicing cheese, toast bread, rice cakes, peanut candies, nougat, etc. It can also cut the bread into triangular shapes. The cutting thickness can be adjusted.
| Model | HT-QPJ100 |
| Capacity | 50-100kg/h |
| Voltage | 220v |
| Power | 1.1kw |
| Cutting Thickness | 1-50mm |
| Customized Support | Yes |
| Dimension | 1800*460*1260mm |
| Weight | 130kg |







If you need further information, welcome to contact us freely!