| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | meat stuffer |
| Application: | dumpling |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HT-XBX100 |
| Capacity | 10-60pcs/min |
| Product weight range | 5-150g/pc |
| Crust&filling ratio | 2:8-8:2 |
| Power supply | 220V 380V 50-60hz, Customized |
| Power consume | 1.0 kw |
| Weight | 150 kg |
| Machine size | 89x76x122(cm) |
| Packing size | 94cm*91cm*113cm=0.967CBM |
| Main Frame Material | 304 Stainless Steel |
| Motor | ORT |
| Nozzle | PE |
| Switching Power | Delta |
| Conveyor | Food Grade PU |
| Shtter&Molds | UPE |




