| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Free Technical Support and Accessories |
| Warranty: | 2 Years |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HT-QSJ370 |
| Capacity | 2.5kg/batch |
| Motor Power | 0.4KW |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Roller Width | 370mm |
| Roller regulating range | 27.5mm |
| Max. Dough Weight | 2.5kg |
| Conveyor Belt Size | 1250*350mm |
| Dimension | 1700*700*560mm |
| Weight | 75kg |
*In case of the machine upgrade, the appearance and size may be a little different, please take the actual machine as the standard.












